Op zaterdag 12 oktober stond de uitwedstrijd VV Terneuzense boys VR1 op de planning. Vorige week hadden wij WEER een weekje rust, maar niet iedereen heeft deze rust even goed benut. Marjon, Floor en onze trainer Evert deden namelijk mee aan de wandelmarathon en Cho aan de Ladiesrun. Wat een prestatie allemaal, wij zijn heel trots op jullie! Er waren ook een hoop dames langs de zijlijn aan het supporten (wat natuurlijk ook al zwaar genoeg is). Zo stond Celeste met een bosje bloemen voor Evert bij de finish, alhoewel dat dacht hij zelf. Ze waren eigenlijk voor haar broer.
Doordeweeks hebben wij goed getraind, en op maandag kwam er zelfs een 15 minuten durende (dit werd uiteindelijk 50 minuten) bespreking erbij. Hierin hebben wij verschillende dingen besproken, maar de echte inhoud MOET uiterst geheim blijven. Anders maken we het onze ex-trainer volgende week wel heel gemakkelijk. De trainingen zagen er zelfs zo goed uit, dat we een vaste supporter kregen! Deze supporter (die liever privé blijft) hebben wij gelijk aan de slag gezet en is al gepromoveerd naar ballen raapster. Wat ons wel erg betreurde is dat desondanks de trouwe band die we hebben gecreëerd met deze vaste supporter, ze de wedstrijd van Meeuwen 1 toch iets belangrijker vond. Zou er misschien een geheime liefde hebben rondgelopen daar? Ondanks dit kleine incidentje de perfecte voorbereiding zou je zeggen!
De wedstrijd
Met het nieuwe master plan wat wij maandag hadden besproken vertrokken we met vol goede moet op weg naar Terneuzen. Bij aankomst was er wel wat verwarring over welke kleedkamer we mochten gebruiken, aangezien er in onze kleedkamer ook nog spullen van een ander team lagen. Gelukkig was dit snel opgelost en mochten we tijdelijk een andere kleedkamer in waar we onze nieuwe tenues konden uitpakken (inclusief een hele nieuwe wastas). En wat zijn ze mooi! Iedereen heeft nu zijn eigen vaste tenue met eigen rugnummer, wat een hoop stress scheelt. Nu hoeft namelijk niemand meer bang te zijn om iemand anders zijn ‘vaste’ shirt te stelen. Een grote dank hiervoor aan onze nieuwe sponsor DA en Danja voor het regelen van onze nieuwe fabulous outfits! Het unboxen van onze nieuwe tenues kostte wel aardig wat tijd, waardoor het een korte maar krachtige warming up werd (zeker aangezien de helft altijd nog een zenuwplasje moet doen voor de wedstrijd). Na de zenuwplasjes kon iedereen er tegenaan en begonnen we de wedstrijd met de volgende 11:
Keeper: Xanthe
Verdediging: Eline, Britt P, Suze, Britt A
Middenveld: Cho, Merel, Nena
Aanval: Amy, Marjon, Joreen
Op de bank zaten: Floor en Celeste
We begonnen nogal slapjes, misschien door de korte warming-up of de zenuwen? Zo kregen we na 15 minuten een indirecte vrije trap tegen. Doordat wij nog niet helemaal wakker waren en er geen muur was, vloog de bal zo in het doel. Maar we hadden een engeltje op onze schouder zitten, de 1-0 werd namelijk afgekeurd omdat Terneuzen de vrije trap niet indirect nam. Het afgekeurde doelpunt schudde ons een beetje wakker en kort hierna viel de 0-1 door niemand minder dan Joreen. Haar aller eerste doelpunt ooit en wat voor één! Marjon gaf de bal voor en de bal kwam stuiterend aan, maar ondanks dit schoot Joreen hem kalmpjes binnen. Helaas viel snel na de 0-1 de gelijkmaker en kort daarna zelfs nog de 2-1. Nu moesten we echt aan de bak! Maar gelukkig hadden we onze ‘nieuwe’ spits Marjon mee (want zoals Stephane zei: ‘de beste dame begint in de spits’), en schoot zij net voor rust de 2-2 binnen.
In de rust werd er een lekkere zoete fles siroop gebracht. Dit konden wij wel gebruiken, want we hoefde echt niet te verliezen! Na de rust kwam Floor erin voor Suze en stonden we weer met onze vaste as op het veld.
De tweede helft begonnen we weer wat zwakjes, dit is nogal typerend voor ons team. Misschien komt het door de suiker dip van de siroop, of is de focus gewoon even weg? Na 55 minuten kwam Celeste erin voor onze doelpunt maker Joreen. En toen gebeurde er iets wat nog steeds moeilijk te beschrijven is. Een speler van ons team (die liever privé blijft) kreeg de bal op haar hoofd, maar de scheids zag dit toch wat anders en gaf een penalty voor hands. Dit tot grote verbazing van de speelster zelf, die er heilig van overtuigd was dat de bal haar alleen op het hoofd raakte. Maar helaas was de scheids niet meer over te halen en scoorde Terneuzense Boys de 3-2. Nu moesten we echt aan de bak! In de 70e minuut werd Britt A gewisseld voor Suze die nu links back kwam te spelen. Na de penalty kregen beide teams nog een aantal kansen en zo schoot Celeste in de 80e minuut de 3-3 binnen. Dit was zeker verdiend aangezien we erg gelijk aan elkaar waren. In de 85e minuut kreeg onze aanvoerster Merel ook nog een aardig harde bal tegen haar hoofd aan, waardoor zij even op de grond moest gaan zitten. Of dit goed acteerwerk was of dat zij echt duizelig was laten we even in het midden. Maar dat we toch weer wat tijd hadden gewonnen is 1 ding wat duidelijk is. En zo eindigde de wedstrijd in een spannende en verdiende 3-3.
De beoordeling
Natuurlijk ben ik de beoordeling van het complex van Vv Terneuzense boys niet vergeten!
Graskwaliteit: 4,5 We hadden ons al helemaal verheugd op een wedstrijd op dat mooie hoofdveld, maar helaas… we werden verbannen naar een achterafveld vol hobbels. Het veld was prima groen maar niet super lekker voor de enkeltjes.
Parkeergelegenheid: 7 Het parkeren ging prima, nou ja, behalve dan voor een paar mensen die altijd al een lichte paniekaanval krijgen als ze een parkeervak zien. Het was voor sommigen even zweten en draaien. Toen de auto eindelijk goed stond, werd er zo hard gejuicht dat de mensen in de auto ervoor dachten dat we de Champions League hadden gewonnen. Weer een mooi ongemakkelijk momentje. Uiteindelijk kon iedereen de auto prima kwijt op het terrein.
Kleedkamers: 3 Dan de kleedkamers… Zoals eerder vermeld werden we eerst naar kleedkamer 3 gestuurd, waar nog spullen lagen van een ander team. Dus hop, naar kleedkamer 4. Nou, die stond nog net niet blank, en het was er nogal vies. Sommigen hebben maar staand op een bankje omgekleed, want je wilde echt niet met blote voeten op die vloer staan. Toen iedereen zo ver was moesten we alle spullen nog verkassen naar kleedkamer 3, die niet zo vies was als de andere kleedkamer maar zeker ook niet fris en fruitig.
Douches: 2 Er waren maar 2 douches, u kunt misschien zelf ook wel voorstellen dat 2 douches voor 13 meiden echt te weinig is. Het was ook erg klein en het leek net een soort slachthuis (dit zijn overigens niet mijn eigen woorden).
Eindcijfer: 4,1
Zo komt Vv Terneuzense boys uit op en onvoldoende en staan ze op de laatste plek in ons klassement.
- Vv Arnemuiden 6,4
- Vv de Noormannen 5,8
- Vv Terneuzense boys 4,1
Volgende wedstrijd
Op zaterdag 19 oktober staat onze volgende thuis wedstrijd op het programma tegen VV Serooskerke Dames 1. We hopen jullie allemaal massaal te zien om 12.00 uur op sportpark D’n hooghe hilt om ons de overwinning in te juichen! Yvon, ontzettend bedankt voor deze mooie kans om mijn schrijftalent te ontdekken, ik zal jou dit eeuwig dankbaar blijven en voor altijd jouw back hebben. Hoewel ik er enorm van heb genoten, geef ik de pen voor de volgende wedstrijd weer over aan jou. Succes ermee!