De strijd om de prachtige Jo-Melis Bokaal is weer losgebarsten (zie uitgelichte afbeelding)! Aan de top van het klassement bij de dames voeren, zoals gewoonlijk, Amy Wisse en Marjon Duvekot de boventoon. Bij de heren zijn het vooral de mannen van De Meeuwen 2 die scoren. Met hun 27 goals zijn ze ook de meest scorende ploeg in hun competitie (2e klasse-A).
Adrie Maljaars, die er ook een aantal gemaakt heeft bij De Meeuwen 3, en Wouter Vos, die al alleen topscorer had kunnen zijn maar 3 pingels heeft gemist, staan bovenaan met 7 goals. Verder valt op dat nieuwkomer Servan Brasser al op 4 goals staat; dat Wessel van der Stel ook na de voorbereiding zijn goals maakt en dat Wouter Duvekot de laatste 2 wedstrijden 1 op 1 loopt. Al met al blijft het spannend wie dit seizoen topscorer wordt!
Aanstaande zaterdag tijdens de Bazar reikt Jo Melis zelf de bokaal uit aan de winnaar van 2024/2025! Tevens staan we nog even stil bij de winnaars van 2023/2024. In dat jaar was de organisatie even de kluts kwijt, vandaar dat we even wat achter lopen. Maar de organisatie is nu weer zo scherp als altijd. Zouden de top 3 van die seizoenen hun best willen doen om aanwezig te zijn komende zaterdag ☺️! Je wordt in het zonnetje gezet en ontvangt een klein prijsje.
Allemaal graag tot zaterdag!