Het was een koude en stormachtige dag op Sportpark D’n Hooghe Hilt.
Thuiswedstrijd
Voor de Boasjes van het 4e een thuiswedstrijd op het programma tegen Zeelandia Middelburg 6. Een nieuwe innovatieve manier om de selectie rond te krijgen doen we tegenwoordig met een peiling in de app groep. Een bijzondere statistiek van die peiling was dat er op een bepaald moment: 11 man aanwezig waren en 11 man afwezig. Onze leiders werden er daarnaast op geattendeerd dat we misschien in andere tenues moesten spelen (ZM speelt in groen wit). De beroemde Brazil shirts leken hier zeer geschikt voor. Frenk is deze echter nog steeds in heel Zoutelande aan het zoeken.
Of de slechte wedstrijd van vorige week invloed had op het selectiebeleid weten we niet, wel stond er een heel ander elftal aan de aftrap. Peter en Bikkel zijn geblesseerd, Jorim weekend weg en Gijs was voor dakkapel-Piet aan het spelen. Beide Thomassen misten we ook. Vanuit het 3e deden Danny, Daan en Willem-Jan mee, de selectie was verder aangevuld met spelers van de JO17. Ene Wilco deed ook mee, daar hebben we een hele lange studie van gemaakt wie dat nou was, blijkbaar Wilco Dingemanse die na de wedstrijd nog een zeer goede tip kreeg. Video-Data-analist Rik was vooraf al voorzien van een opstelling door Michel en Frenk. Die hadden de opstelling tijdens hun extreem drukke kantinedienst gemaakt. In de hele ochtend is er maar één keer koffie gezet met de Bravilor: een bijzondere statistiek. Rik nam het woord en daar kwam de volgende opstelling uit:
Keeper: Luuk W.
Verdediging: Jasper, Frenk ©, Willem-Jan, Michel
Middenveld: Bas, Wilco, Danny, Daan.
Aanval: Sil en Julian.
Wissels: Thijs, Rik, Ewout, Mees.
De jeugd was onder de indruk …
… van alle tactische wijsheden van de oudere spelers hoe om te gaan met de wind. Die stond namelijk dwars op het veld waardoor het spel zich voornamelijk bij het Kustlicht zou afspelen. In het begin was het een aftastende fase van beide ploegen waar wij met wind tegen begonnen. Na een kwartier kregen we een goede kans. Julian was met een individuele actie gevaarlijk, zijn schot vanuit een moeilijke hoek ging naast. ZM had veel balbezit, maar tot echte grote kansen leidde dat niet. In de 20e minuut een communicatiefout in onze verdediging waar ZM van profiteerde en de 0-1 maakte. We bleven in ieder geval voetballen en dat leverde kansen op. Julian had ditmaal een goede voorzet in huis die net door Thijs gemist werd. Danny verlengde daarna nog een bal, maar daar kwamen onze spitsen net niet bij. ZM trok daarna weer ten aanval, via een schot van buiten de 16 maakte zij de 0-2. Blijven voetballen was het uitgangspunt al kregen we in de 1e helft geen grote kansen meer. Bij een diepe bal van ZM kwam Luuk uit, hij werd omspeeld en besloot om de speler van ZM toch even neer te halen. Een terechte penalty voor ZM die benut werd 0-3. Dat was de ruststand.
Met het vooruitzicht van windje mee in de 2e helft lagen er mogelijkheden. We voetbalden best prima en ZM had niet het overgewicht in kansen. Met de wind was het moeilijk voetballen in de 2e helft en de kansen kwamen niet aanwaaien. Goede combinaties aan de zijkanten stranden helaas in de aanval. Ewout had nog een mogelijkheid 1 op 1 met de keeper, maar daar kwam niks uit. We bleven het proberen, maar met proberen kwamen we niet verder. In de 80e minuut een kans van Zeelandia maar hun schot ging over. Het uitwaaien was toen wel aardig gelukt en de eindstand was 0-3 voor ZM.
Beter dan vorige week
Ten opzichte van vorige week hebben we in ieder geval beter gespeeld, een resultaat zat er deze wedstrijd niet in. Wilco leerde nog een wijze les in zijn glansrijke carrière. Een flesje bier kan je namelijk aan het krat open maken bij voorkeur aan de lange zijde. Dank aan de spelers van het 3e en de JO17 voor het meedoen. Video-data analist en leider Rik wilde de beelden van de wedstrijd nog terugkijken. Vanwege ontbrekende videobeelden heeft hij geen verbeterpunten kunnen ontdekken.
Met de winterstop in aantocht staan er nog 2 wedstrijden op het programma. Te beginnen volgende week om 12:30 in Souburg. Daarna zullen we razendsnel terug zijn voor de BAZAR!! Daar gaan we in ieder geval schitteren!
Op 7 december is de laatste wedstrijd thuis tegen Terneuzense Boys 6. Twee ploegen die zich vlak boven ons bevinden. Nieuwe Doelstelling: Alles zetten op het feit dat we vanaf nu iedere wedstrijd moeten winnen (verwijzend naar een beroemde uitspraak in het programma VI).