De Meeuwen 1 – GPC 1 (0-4, Beker)

De bekerstrijd tegen GPC werd door Meeuwen gewonnen. Daar zag het, op het mooie kunstgras (het eerste veld was onbespeelbaar) in de eerste helft niet naar uit. De Meeuwenfans zagen een redelijk gelijk opgaande wedstrijd, waarbij er kansen voor beide ploegen kwamen. Deze helft werd afgesloten met de brilstand. Vierdeklasser GPC kon goed meekomen. Ondanks het feit dat deze ploeg zes spelers na de degradatie had zien vertrekken.

Eerste helft: kansen voor beide teams

Meeuwen had na 25 minuten overwicht. En de beste kansen om op voorsprong te komen via Menno (kopbal naast), jcccayjay (gevaarlijk schot gepakt door keeper) en Nout (stuitte op keeper). Jesse redde overigens fraai op de inzet van oranje-wit. Aan de andere kant bleef zijn foutje (mistte een hoge bal) zonder gevolgen.

Tweede helft: Meeuwen heer en meester

De tweede helft was Meeuwen heer en meester. Overigens op de eerste 10 minuten na, waarin ook GPC een fraaie kans om zeep hielp.

Menno opent de score

De kleinste man van het veld (Menno) opende notabene de score met een kopbal (0-1). Na 60 minuten wisselde Meeuwen vijf spelers. Er kwam meer ruimte voor de ploeg. De voorsprong werd gemakkelijk uitgebreid. GPC kon het niet meer bijbenen.

Wessel en Marc beslissen de wedstrijd

Wessel maakte de 0-2 via een diagonale schuiver rechts van de keeper. Marc maakte de mooiste van de middag met een fraai schot (0-3). De (dit seizoen) gemakkelijk scorende Wessel bracht de eindstand op het denkbeeldige scorebord (0-4). Sven tekende voor de voorbereiding.

Vooruitblik

Meeuwen begon dus sterk aan de eerste bekerronde. De andere tegenstanders in de poule zijn: De Noormannen en Serooskerke. Noormannen won thuis met 2-1 van Seroos. Zaterdag staat de derby tegen De Noormannen op het affiche. Meeuwen speelt een thuiswedstrijd.