Raymond Yuen

Raymond Yuen nieuwe hoofdtrainer VR1!

De Meeuwen is enorm verheugd om een nieuwe hoofdtrainer voor Vrouwen 1 voor het seizoen 2026/2027 te kunnen voorstellen, namelijk Raymond Yuen! Via deze weg wil hij zich even voorstellen aan onze leden. Mijn naam is Raymond Yuen en met trots mag ik mij voorstellen als de nieuwe hoofdtrainer van VR1 van Meeuwen voor het seizoen 2026/2027.

Als trainer sta ik voor duidelijkheid, structuur en ontwikkeling. Ik werk graag met een heldere speelwijze en vind het belangrijk dat speelsters zich zowel individueel als als team blijven verbeteren in een positieve en veilige omgeving. Betrouwbaarheid, plezier en groei staan daarbij centraal.

In het dagelijks leven ben ik getrouwd en trotse vader van drie kinderen: twee jongens en een meisje. Daarnaast ben ik werkzaam bij Miep als coördinator/planner. Naast het voetbal geniet ik vooral van tijd met mijn gezin en de gezelligheid daaromheen.

Ik kijk er enorm naar uit om met jullie samen te werken en er een mooi en succesvol seizoen van te maken!

Raymond Yuen