'n Ice ijssalon
Logo 'n Ice IJssalon

Ijssalon ’n Ice

Elke thuiswedstrijd zetten we één onze hoofdsponsors in de spotlight. Voor De Meeuwen 1 – Krabbendijke 1 is dat IJssalon ’n Ice. Al sinds 2010 is ’n Ice een begrip in Zoutelande en omgeving tot in Duitsland toe. Het bedrijf
maakt kwalitatief ambachtelijk ijs. Inmiddels is er een hele range aan ijssoorten en varianten
beschikbaar, zoals het overbekende softijs, spaghetti-ijs en huisgemaakte milkshakes. Het bedrijf
heeft een grote naamsbekendheid. In de zomer staan de mensen in de rij voor de ijscounter om
een heerlijk ijsje te kopen.

’n Ice is méér dan een uitgiftepunt van ijs. Onderdeel van de ijssalon is een ruim zitgedeelte, zowel binnen als buiten overdekt of in het zonnetje. Echt genieten is een lekkere koffie, gepresenteerd op een blaadje met glaasje likeur met slagroom en een bakje met koekjes erbij. Lekkere appeltaart of huisgemaakte ijstaarten ontbreken er zeker niet. Wil je eens een keer wat anders? Probeer dan een ijscoupe met vers fruit, coupe Zeeuws genot of een softijscoupe Lotus speculoos. De ijssalon is geopend vanaf de Voorjaarsvakantie t/m November. Na de kerstdagen gaan we open met onze kraam voor de ijssalon. Hier bakken we oliebollen, onze huisgemaakte appelbeignets en Luikse wafels in.

Het bedrijf ligt aan het Finishplein van de Kustmarathon Zeeland in het toeristische centrum van Zoutelande. Onder aan de dijk, dicht bij het strand vind je de ijssalon aan de Langstraat 3. Ook is het mogelijk om boven de ijssalon te overnachten. Er zijn twee appartementen beschikbaar voor 4 personen eventueel met huisdier mogelijk. Deze zijn te reserveren via:www.sleepwellnesszeeland.nl.

Leuk weetje: De naam ’n Ice komt van de Zeeuwse naam voor ijs dat uitgesproken wordt als ’n ijs’. En dat klinkt dan weer in het Engels als ‘nice’, dat vertaald “wordt als ‘leuk.’ ’n Ice is een leuk/gezellig bedrijf dat voor komend seizoen personeel zoekt. Lijkt je dat wat: afwasser, ijsschepper of in de bediening? Neem snel contact op met Peter of Anita, telefoon 0619352933, info@nicezoutelande.nl of kom langs!