V.V. DE MEEUWEN

Categorie├źn

Zoeken

Zoutelande, 17 november 2021

Weekbrief stopt in 2022

Beste leden, vrijwilligers, sponsoren en andere betrokkenen bij onze vereniging,

Het bestuur heeft besloten om met ingang van januari 2022 te stoppen met de (digitale) weekbrief. Het opstellen en verspreiden van de weekbrief kost veel tijd terwijl de meerwaarde steeds kleiner wordt.

Alle informatie die op de weekbrief gedeeld wordt is ook eenvoudig te vinden via andere kanalen. Met name op onze website www.vvdemeeuwen.nl is alle informatie over wedstrijden, locaties en aanvangstijden makkelijk te vinden.

Deze info is ook terug te vinden via de voetbal.nl website en gelijknamige app.

Specifieke informatie voor spelers, scheidsrechters en kantinepersoneel wordt met hen gedeeld via (groeps)apps.

Het bestuur