V.V. DE MEEUWEN

Categorieën

Zoeken

Zoutelande, 6 januari 2022

Pieter Roelse naar Bevelanders, Fred Appiah blijft bij Meeuwen

Pieter Roelse verlaat aan het eind van het seizoen zijn thuisbasis De Meeuwen om bij v.v. Bevelanders trainer/coach te worden van het 1e elftal, uitkomend in de 3e klasse. Hiermee gaat zijn wens in vervulling om verantwoordelijk te zijn voor een 1e elftal van een Zeeuwse zaterdag amateur vereniging.

Pieter heeft zich bij De Meeuwen als jeugdtrainer (JO17 en JO19) en als trainer van de 2e selectie ontwikkeld tot een vakkundige trainer, voor wie deze stap een logisch vervolg is in zijn verdere ontwikkeling.

Wij wensen hem veel succes toe als hoofdtrainer en het komend half jaar als trainer/coach van Meeuwen 2.

Fred Appiah blijft het komend seizoen assistent-trainer van Meeuwen 1. Fred heeft het enorm naar zijn zin bij De Meeuwen en assisteert met enthousiasme de spelers en de technische staf van Meeuwen 1.

Wij zijn blij met zijn vervolg bij onze club en wensen Fred veel succes met de verdere ontwikkeling van de spelers van ons eerste elftal.