V.V. DE MEEUWEN

Categorie├źn

Zoeken

Zoutelande, 16 mei 2022

Nieuwe boost jeugdafdeling

Het bestuur is bijzonder blij en trots om te kunnen melden dat er een nieuwe boost is gegeven aan onze jeugdafdeling. Na een lange periode van corona en de keuze van een aantal leden van de jeugdcommissie om ermee te stoppen hebben we een nieuwe club mensen bereid gevonden om de schouders te zetten onder de ontwikkeling van onze jeugd.
De nieuwe jeugdcommissie wordt geleid door Daan Roelse als jeugdco├Ârdinator en contactpersoon richting het bestuur. De commissie bestaat verder uit Marc Ganzeman, Frank Rooze, Peter Maas, Rob de Witte en Alwin Kleinepier. Johnny Wisse heeft aangegeven geen actief deelnemer van de jeugdcommissie meer te willen zijn, maar zal nog wel het wedstrijdsecretariaat blijven bemannen. 
De nieuwe jeugdcommissie zal zich nu in eerste instantie gaan richten op het onderling verdelen van de taken en het in de steigers zetten van het nieuwe seizoen.
Het hoofdbestuur wenst de nieuwe jeugdcommissie heel erg veel succes en plezier met hun werkzaamheden.

Het bestuur