V.V. DE MEEUWEN

Categorieën

Zoeken

Zoutelande, 26 januari 2022

Een nieuwe trainer 2e selectie.

MARTIN VAN VOOREN  NIEUWE TRAINER 2E SELECTIE

Martin van Vooren (37 jaar) uit Middelburg wordt het volgend seizoen de nieuwe trainer van de 2e selectie van v.v. De Meeuwen. De geboren Zeeuws Vlaming is gymdocent aan een basisschool in Middelburg en is momenteel trainer van G.P.C.-JO19. Als voetballer speelde hij van de jeugd tot het 1e elftal in Aardenburg en kort in Breskens 1. Hij trainde de jeugd van Aardenburg, Schoondijke 1 en Hoek 2, tot deze tussentijds uit competitie werd gehaald. Zijn opleiding aan het CIOS en zijn UEFA-C en UEFA-B diploma maken hem tot een goed onderlegde trainer. Als ambitie noemt hij het trainen van een 2e elftal op goed niveau en op termijn het onder zijn hoede nemen van een eerste elftal.

Het bestuur wenst Martin een mooie tijd toe bij De Meeuwen.

Martin van Vooren en voorzitter Adrie de Visser